Burmistrz Bierutowa oraz Ośrodek Kultury i Sportu w Bierutowie zapraszają wszystkie dzieci w wieku 0-14 lat z Bierutowa i Karwińca na Spotkanie ze św. Mikołajem 🎅, które odbędzie się 1 grudnia br. niedziela o godz. 18.00 w Hali Sportowo-Widowiskowej przy ul. Krasińskiego 3. 

Jak już wcześniej informowaliśmy 1 grudnia 2019  o godz.15:00 w Hali Sportowo Widowiskowej w Bierutowie rozpoczynamy warsztaty bożonarodzeniowe połączone z kiermaszem gdzie na odwiedzających czekać będą najróżniejsze wyroby, nie zabraknie między innymi: upominków, ozdób i stroików świątecznych, rękodzieła wykonanego techniką decoupage, tradycyjnych polskich pierogów wigilijnych i wiele innych produktów. Podczas trwania kiermaszu dzieci a także dorośli mogą wziąć udział w warsztatach bożonarodzeniowych m.in. z ceramiki, wikliny papierowej, tworzenia bożonarodzeniowych kompozycji kwiatowych oraz zdobienia bombek metodą decoupage.

Po kiermaszu natomiast o godzinie 18:00 odbędzie się 🎅 Spotkanie ze Świętym Mikołajem 🎅 gdzie  każe dziecko w wieku 0-14 lat z Bierutowa oraz Karwińca, które przyjdzie odwiedzić Św. Mikołaja otrzyma prezent. 🎁

Warto na własne oczy przekonać się, co takiego ma do zaoferowania tegoroczny kiermasz bożonarodzeniowy, tym bardziej, że niepowtarzalne wyroby z pewnością przypadną do gustu niejednemu i na próżno szukać ich w nowoczesnych centrach handlowych. Dodatkowo Spotkanie ze Św. Mikołajem spowoduje, że całość to będzie naprawdę super widowisko pełne wspaniałej atmosfery i magii nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia.

Serdecznie Zapraszamy!