31.01.2021 od godz. 16:00 zapraszamy na "Licytacje ONLINE - 29.Finału WOŚP w Bierutowie".

Licytacje odbywać się będą na ŻYWO w dniu 29. Finału WOŚP na platformie Zoom. Udział w licytacji online mogą brać wyłącznie osoby pełnoletnie. Jak dołączyć do licytacji?
W dniu Finału, wystarczy, że klikniecie, wpiszecie w adres swojej przeglądarki internetowej ten link https://cutt.ly/29FinalWOSP-LicytacjeBierutow lub wystarczy, że zeskanujecie poniższy kod QR

i połączycie się z nami NA ŻYWO poprzez aplikację Zoom, którą możecie pobrać na swój komputer, tablet lub smartfon z oficjalnych sklepów:

GooglePlay https://play.google.com/store/apps/details?id=us.zoom.videomeetings&hl=pl&gl=US
App Store https://apps.apple.com/us/app/zoom-cloud-meetings/id546505307
oraz bezpośrednio z oficjalnej strony twórcy aplikacji https://zoom.us/download
Jeśli nie chcecie pobierać aplikacji, możecie połączyć się z nami bezpośrednio przez  przeglądarkę internetową klikając, wpisując podany powyżej link do licytacji bądź skanując podany kod QR i wybierając na ekranie komputera opcję -->Having issues with Zoom Client? -->Join from Your Browser.

Bezpośrednio już przed połączeniem NA ŻYWO zostaniecie poproszeni o wpisanie swojego imienia oraz włączenia mikrofonu i kamery w swoim urządzeniu. Należy kliknąć w opcję -->Join with Computer Audio. (jest to warunek niezbędny do wzięcia udziału w licytacji online).

Licytacje na platformie Zoom będą podzielone na 4 części i będą odbywać się w następujących przedziałach czasowych:
1 LICYTACJA godz. 16:00-16:30 | 2 LICYTACJA godz. 17:00-17:30,
3 LICYTACJA godz. 18:00-18:30 | 4 LICYTACJA godz. 19:00-20:00.

Licytować można poprzez zabranie głosu i podbicie aktualnej ceny, lub podbijając cenę piszczą na ogólnodostępnym czacie dostępnym w aplikacji Zoom. Nad przebiegiem licytacji będzie czuwał administrator, który cały czas będzie przypomniał jaka jest aktualna cena licytowanego przedmiotu, kto licytuje i kto wygrał licytację. Osoba, która wygra licytację zobowiązana jest do uiszczenia za wylicytowany przedmiot konkretnej kwoty na rzecz fundacji WOŚP.

Płatności za wylicytowany przedmiot można dokonać na 2 sposoby:

  • W dniu 31.01.2020 do godz. 20:00 można przyjść do siedziby OKiS w Bierutowie przy ul. Przyjaciół 14A gdzie znajduje się stacjonarna puszka, do której należy wrzucić odliczoną kwotę za wylicytowany przedmiot.
  • Można dokonać płatności online robiąc przelew elektroniczny bezpośrednio na oficjalną sztabową eSkarbonkę, która znajduje się pod tym linkiem:
    https://eskarbonka.wosp.org.pl/t3pkv9

Płatność za wylicytowany przedmiot można dokonać wyłącznie w dniu licytacji do godz. 20:00. Po dokonaniu płatności, wylicytowany przedmiot można odebrać w siedzibie OKiS przy ul. Przyjaciół Żołnierza 14A w dniu licytacji do godz. 21:00. Wylicytowane rzeczy będzie można również odbierać w siedzibie OKiS jeszcze przez cały tydzień w godz. 9:00-16:00 pod warunkiem, że zapłata za wylicytowany przedmiot trafiła do stacjonarnej  puszki WOŚP w siedzibie OKiS lub do eSkarbonki bierutowskiego sztabu Stowarzyszenia Rozwoju Ziemi Bierutowskiej w dniu licytacji.

UWAGA! Nie ma możliwości zapłaty za wylicytowane przedmioty po 31 stycznia 2020 ze względu na konieczność rozliczenia się z fundacją WOŚP w dniu Finału.

Organizatorem licytacji online jest Stowarzyszenie Rozwoju Ziemie Bierutowskiej im. Romka Kazimierskiego z siedzibą w 56-420 Bierutów, ul. Młyńska 1 oraz Ośrodek Kultury i Sportu w Bierutowie z siedzibą w 56-420 Bierutów, ul. Przyjaciół Żołnierza 14A