Szanowni Państwo. Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do Bierutowa na kolejne wspaniałe i niecodzienne wydarzenie. Koncert z cyklu „Z Jazzem przez Polskę” organizowany przez Polski Impresariat Muzyczny.
Już 27 października 2022 w Auli Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Bierutowie wystąpi – Marek Napiórkowski i Artur Lesicki z programem Celuloid. Duet Marka Napiórkowskiego i Artura Lesickiego składa się z dwóch najbardziej uznanych jazzowych gitarzystów w kraju. Wirtuozerskie umiejętności duetu w pełni przejawiają się na ich wspólnej płycie zatytułowanej „Celuloid”.
Cykl koncertów „Z klasyką przez Polskę” organizowany w ramach Polskiego Impresariatu Muzycznego to jeden ze sztandarowych projektów służących zwiększeniu zainteresowania muzyką klasyczną w małych miejscowościach. Dzięki niemu publiczność, która na co dzień nie ma możliwości słuchania muzyki klasycznej, może poznać dorobek słynnych twórców i uczestniczyć w koncertach na najwyższym poziomie z udziałem wybitnych wykonawców.
Musicie to zobaczyć! 🤩

🗓️ Kiedy: 27.10.2022
⌚ Czas: Godz. 18:00
📌 Miejsce: Aula Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Bierutowie, ul. 1 Maja 9 (stara Synagoga)
🎫 Darmowe zaproszenia na koncert do odebrania w biurze OKiS przy ul. Przyjaciół Żołnierza 14a. Liczba miejsc ograniczona!
📲 Kontakt: 663 166 188

Serdecznie zapraszamy!
Szczegółowe informacje w wydarzeniu na stronie 👇https://www.facebook.com/events/500546195285305?ref=newsfeed
--------
Projekt „Z klasyką przez Polskę” realizowany przez Narodowy Instytut Muzyki i Tańca, na Dolnym Śląsku współorganizowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego z inicjatywy Członka Zarządu Województwa Dolnośląskiego Krzysztofa Maja. Operatorem jest Ośrodek Kultury i Sztuki we Wrocławiu, projekt finansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz budżetu Samorządu Województwa Dolnośląskiego.