Wielkimi krokami zbliża się jubileuszowy 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy ❤️, który odbędzie się w niedzielę, 𝟑𝟎 𝐬𝐭𝐲𝐜𝐳𝐧𝐢𝐚 𝟐𝟎𝟐𝟐 𝐫.

W Bierutowie 30. Finał WOŚP odbędzie się w Hali Sportowo-Widowiskowej przy ul. Krasińskiego 3. Rozpoczęliśmy zatem zbiórkę fantów na aukcję, która odbędzie się podczas 30. Finału WOŚP. Liczymy na tych, którzy grali z nami rok temu, ale mamy też nadzieję, że dołączą kolejne osoby, instytucje i firmy. Fanty zbieramy do 30.01.2022 r. od poniedziałku do piątku w dwóch miejscach tj. 𝐰 𝐬𝐢𝐞𝐝𝐳𝐢𝐛𝐢𝐞 𝐎𝐊𝐢𝐒 przy ul. Przyjaciół Żołnierza 14a w godz. 8:00-16:00 oraz 𝐰 𝐇𝐚𝐥𝐢 𝐒𝐩𝐨𝐫𝐭𝐨𝐰𝐨-𝐖𝐢𝐝𝐨𝐰𝐢𝐬𝐤𝐨𝐰𝐞𝐣 w Bierutowie przy ul. Krasińskiego 3 w godz. 8:00-21:00.

Jeśli macie pytania bądź chcecie dostarczyć fanty w inny dzień lub w innych godzinach możecie kontaktować się z nami przez wiadomość na 📩 messengerze lub pod nr telefonu 📲 663 166 188. Do darów należy dołączyć krótki opis przedmiotu lub usługi. Za przekazane dary odwdzięczymy się miłym słowem 🥰 puszczonym w świat z naszych internetowych łamów.