Ferie zimowe ❄️ zaczną się już niedługo! 🤩 W naszym województwie trwają od 13 do 26 lutego. Z tej okazji jak co roku przygotowaliśmy dla dzieci i młodzieży z Miasta i Gminy Bierutów ofertę zajęć w ramach “Ferii zimowych z OKiSem” w roku 2023.

Pierwszego dnia ferii tj. 13.02 organizujemy wycieczkę do Centrum Edukacji Ekologicznej „Hydropolis” we Wrocławiu oraz do GOair – Powietrzne Miasto.
Natomiast od 14.02 do 17.02 zaplanowaliśmy cykl różnych zajęć sportowo-ruchowych, które odbywać będą się w Hali Sportowo-Widowiskowej w Bierutowie przy ul. Krasińskiego 3 w godz. od 10:00 do 14:00. Dzieci proszone są o przynoszenie obuwia sportowego na zmianę. Natomiast Szczegółowy plan zajęć na plakacie poniżej.

“Ferie Zimowe z OKiSem” przeznaczone są dla grupy 40 osób w wieku 7-14 lat, zamieszkałych na terenie Miasta i Gminy Bierutów. Udział w zajęciach jest bezpłatny. W ramach projektu dzieci otrzymają wyżywienie (jeden ciepły posiłek). Warunkiem uczestnictwa dziecka w zajęciach jest wypełnienie, podpisanie i dostarczenie do biura OKiS “Karty zgłoszenia i zgody rodzica/opiekuna prawnego na udział osoby niepełnoletniej w zajęciach organizowanych przez OKiS w Bierutowie ramach “Ferii zimowych z OKiSem w roku 2023.“ oraz wszystkich niezbędnych załączników. Karty zgłoszeniowe dostępne są w biurze OKiS oraz na naszej stronie internetowej. O zakwalifikowaniu dziecka na zajęcia decyduje kolejność zgłoszeń.

W ramach konkursu „odLOTTOwe ferie” Fundacji LOTTO im. Haliny Konopackiej, która wspiera realizację zimowych obozów stacjonarnych dla dzieci i młodzieży w wieku 6-14 lat poprzez udzielanie darowizn pieniężnych na pokrycie kosztów realizacji zajęć podczas “Ferii Zimowych z OKiSem” Ośrodek Kultury i Sportu w Bierutowie pozyskał dofinansowanie w kwocie 10.000 tys. zł.

Więcej informacji można uzyskać po nr tel. 663 166 188.

PLIKI DO POBRANIA: