___𝓙𝓪𝓻𝓶𝓪𝓻𝓴 𝓑𝓲𝓮𝓻𝓾𝓽𝓸𝔀𝓼𝓴𝓲___ℹ️

Szanowni Państwo.

Liczymy, że już niedługo uda się wyjść z tego epidemiologicznego kryzysu i wszyscy będziemy mogli odetchnąć pełną piersią i korzystać w pełni z kulturalnych rozrywek.🙂 Mamy zatem nadzieję, że po dwóch latach przerwy uda wrócić się z cyklicznymi imprezami i już 𝟭𝟭 𝗶 𝟭𝟮 𝗰𝘇𝗲𝗿𝘄𝗰𝗮 𝟮𝟬𝟮𝟮 𝗿. będziemy mogli wspólnie, świętować kolejny 𝓙𝓪𝓻𝓶𝓪𝓻𝓴 𝓑𝓲𝓮𝓻𝓾𝓽𝓸𝔀𝓼𝓴𝓲.

Jarmark Bierutowski to od lat tradycja świetnych, plenerowych koncertów, połączonych z dużą ilością różnych atrakcji. Dlatego nie można tego wydarzenia przegapić!

W związku z tym, pragniemy poinformować już dzisiaj iż gwiazdą 🤩 tegorocznego 𝓙𝓪𝓻𝓶𝓪𝓻𝓴𝓾 𝓑𝓲𝓮𝓻𝓾𝓽𝓸𝔀𝓼𝓴𝓲𝓮𝓰𝓸 będzie zapowiadana w poprzednich latach wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów – 𝐒𝐲𝐥𝐰𝐢𝐚 𝐆𝐫𝐳𝐞𝐬𝐳𝐜𝐳𝐚𝐤! Słynąca z niezwykłego głosu oraz umiejętności gry na pianinie, których połączenie z wielką gracją i niebywałą łatwością przekuwa w kolejne hity.

W tym roku, jeśli nic nie pokrzyżuje planów, impreza zmieni swoją lokalizację i odbędzie się na terenie zielonym przy Hali Sportowo-Widowiskowej w Bierutowie. Prosimy, obserwujcie nasze profile społecznościowe i zapisujcie się do newslettera na stronie www.okiswbierutowie.pl, to tam będziemy na bieżąco informować o szczegółach zbliżającego się wydarzenia.

Trzymajcie kciuki!👍 Do zobaczenia na Jarmarku! 🙂