Wczoraj o godz. 17:30 w Hali Sportowo-Widowiskowej w Bierutowie odbył się “Premierowy Pokaz Filmów” 📽️ zrealizowanych przez dzieci i młodzież z terenu Miasta i Gminy Bierutów podczas wakacyjnych warsztatów filmowych w ramach “Wakacji z OKiSem” 2020.
Na dużym ekranie mogliśmy zobaczyć jak nasi młodzi aktorzy wcielają się w różne role i tworzą wspaniałe produkcje filmowe przy okazji dobrze się przy tym bawiąc 😀. Na twarzach artystów było widać pełne zaangażowanie i profesjonalne podejście do odgrywanych przez siebie ról. Sami wiemy jak trudno czasami, nam dorosłym występować przed kamerą 😉 a pamiętajmy, że nasi mali aktorzy na pracę przed kamerą i nagranie swoich filmów mieli jedynie 4 godziny 🎬 co tym bardziej wzbudza szacunek i podziw dla naszych małych artystów.
Dziękujemy Wam droga publiczności i cieszymy się, że w tak licznym gronie przybyliście na Premierę. 🎞️🍿 😊 👍 Mamy nadzieję, że stworzone produkcje przez dzieci i młodzież z terenu Miasta i Gminy Bierutów Wam się spodobały ? Bo my jesteśmy pod wielkim wrażeniem 🤩. Gratulujemy wszystkim uczestnikom warsztatów filmowych za udział w projekcie. 👏
Od dzisiaj możecie także obejrzeć premierę wszystkich filmów na naszym kanale na YouTube  👇: