Niebawem Wakacje! ⛱️😁

Z tej okazji jak zawsze przygotowaliśmy dla Was sporo zajęć i atrakcji, które pozwolą Wam spędzić ciekawie wolny czas w mieście i gminie Bierutów. 🛹⚽🏀🏐🕺💃🚴🏓👩‍🍳 Niebawem podamy Wam pełny harmonogram zajęć. Natomiast już dzisiaj zapraszamy Was na pierwsze zajęcia pn. “Tydzień z deskorolką”🛹, które odbywać się będą codziennie od 5 do 9 lipca w godz. 9:00-16:00 w SkateParku w Bierutowie przy ul. 1 Maja. Takiego wydarzenia jeszcze u nas nie było! 🤩 Jeśli chcecie nauczyć się jazdy na deskorolce, ale póki co znacie ten sport wyłącznie z gry Tony Hawk Pro Skater 😉 – jesteście we właściwym miejscu !

Przez 5 dni certyfikowani Instruktorzy PSF Polskiej Federacji Deskorolki, byli i obecni Mistrzowie Polski w deskorolce w różnych kategoriach wiekowych i stylach wraz z Impowoods będą do Waszej dyspozycji! 

  • będą wspólne treningi motoryczne,
  • nauka jazdy i trików,
  • pokazy jazdy na deskorolce,
  • konkursy,
  • warsztaty z montażu i serwisowania sprzętu
  • i wile, wiele więcej !

Każdy z uczestników zajęć będzie miał zapewniony sprzęt ochronny oraz sprzęt do ćwiczeń. Jeśli posiadacie swój własny sprzęt 🛹, na którym ćwiczycie zabierzcie go ze sobą. Będzie bardzo kreatywnie ! Dla każdego uczestnika zajęć, co by nie opaść z sił 💪 😉 przewidziane są posiłki regeneracyjne. 🧃🍇🍓🌮🥣🥗

Jazda na deskorolce 🛹 daje mnóstwo frajdy 😃, poza tym wzmacnia mięśnie nóg i poprawia koordynację ruchową. Ale nie tylko. kiedy już opanujemy jej podstawy z czasem możemy próbować kolejnych nowych trików skatingu, zarówno na rampie, jak i na równym podłożu. Skoki z ramp dodają odwagi i pewności siebie także w innych sytuacjach życiowych.

Bądźcie zatem z nami podczas “Tygodnia z deskorolką”!  Pamiętacie 5-9 lipca 2021 r.  Nie może Was tam zabraknąć ! Zgłaszajcie się już teraz !

Warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest wcześniejsze wypełnienie karty zgłoszenia dziecka do udziału w zajęciach pn. “Tydzień z deskorolką” i akceptacja regulaminu. Zapisy na “Tydzień z deskorolką” można zgłaszać pod nr tel. 663 166 188 lub bezpośrednio w biurze OKiS ul. Przyjaciół Żołnierza 14a.

Karta zgłoszeniowa, regulamin oraz karta kwalifikacji uczestnika dostępne do pobrania i wypełnienia poniżej lub w biurze OKiS.

  1. Karta zgłoszeniowa i zgoda rodzica-opiekuna prawnego na uczestnictwo dziecka w zajęciach pn. Tydzień z deskorolką
  2. Karta kwalifikacyjna uczestnika – ImpoWoods

Do zobaczenia! 🤩

#wakacjezokisem #tydzienzdeskorolka #skateboarding #skateboardbierutow #skateparkbierutow #tokio2021 #tokioskateboard #warsztatydeskorolkowe #okiswbierutowie #wakacjewgminiebierutow2021 #impowoods