Wakacyjne warsztaty jogi.

Jeszcze nie tak dawno z powodu epidemii koronawirusa zamknięte zostały nie tylko szkoły i placówki kulturalne, ale też obiekty sportowe, w tym hale i sale gimnastyczne, w których organizowane były m.in. bezpłatne zajęcia dla mieszkańców. Dzisiaj małymi krokami możemy wracać do różnych zajęć w trybie stacjonarnym. Dlatego cały czas pracujemy nad przygotowaniem dla mieszkańców miasta i gminy Bierutów nowych zajęć, wydarzeń, warsztatów, o których sukcesywnie będziemy informować. Mamy nadzieję, że nasze propozycje spodobają się Wam i będziecie aktywnymi uczestnikami organizowanych wydarzeń.
Dzisiaj proponujemy dla Was kolejną formę spędzania “Wakacji z OKiSem”. Są to 🧘 WAKACYJNE WARSZTATY JOGI. 🧘 🙂

Joga uważana jest zazwyczaj za rodzaj ćwiczeń gimnastycznych i oddechowych, ale to coś znacznie więcej. Jej głównym celem jest odprężenie ciała i umysłu. Joga jest szczególnie polecana osobom, które żyją w stresie, mają obniżony nastrój i potrzebują odciąć się na chwilę od otaczającego ich świata.

Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem w zajęciach zapraszamy na spotkanie organizacyjne i pierwsze zajęcia już 13.07.2020 o godz. 19:00 do Hali Sportowo-Widowiskowej w Bierutowie przy ul. Krasińskiego 3.

WSTĘP WOLNY 

Prosimy o zabranie własnych mat do ćwiczeń i stosowanie się do obowiązujących zasad sanitarnych.

Zapisy pod nr tel. 663 166 188 lub w wiadomości mailowej na adres kontakt@okiswbierutowie.pl

Zapraszamy do zapisów i prosimy o udostępnianie 😉👍

Wakacyjne warsztaty jogi.