JEDZIEMY NA WYCIECZKĘ! 🚌 🏞️🤩
Kilka dni temu pisaliśmy, że to jeszcze nie koniec atrakcji jakie przygotowaliśmy dla Was w ramach wakacji⛱️ z Ośrodek Kultury i Sportu w Bierutowie. Przyszedł zatem czas aby poinformować o tych atrakcjach.🙂 Zatem co do będzie? W najbliższym czasie zaplanowaliśmy górskie wycieczki 🚶‍♀️🚶‍♂️ 🎒 dla dzieci i młodzieży z terenu Miasto i Gmina Bierutów. Pierwsza wycieczka w malownicze Rudawy Janowickie 🏞️ odbędzie się w ->PIĄTEK 3️⃣0️⃣ LIPCA 2021 r.

Wycieczka w tym terminie skierowana jest do dzieci i młodzieży z Bierutowa oraz Karwińca. Liczba osób mogących wziąć udział w wycieczce jest ograniczona❗ Decyduje kolejność zgłoszeń❗ Zapisy na wycieczkę organizowaną 30 lipca dla dzieci i młodzieży z Bierutowa i Karwińca przyjmujemy od CZWARTKU 22 LIPCA 2021 od godz. 8:00 pod nr telefonu 663 166 188 lub bezpośrednio w biurze OKiS przy ul. Przyjaciół Żołnierza 14a.

Szczegółowe informacje na temat wycieczki można uzyskać dzwoniąc pod nr telefonu 663 166 188. Regulamin dostępny na stronie www.okiswbierutowie.pl

O terminach wycieczek w Rudawy Janowickie dla pozostałych sołectw z gminy Bierutów będziemy informować w najbliższym czasie. Obserwujcie zatem nasze profile społecznościowe oraz stronę www.okiswbierutowie.pl. Gdy ustalimy terminy wycieczek dla pozostałych sołectw poinformujemy również o tym sołtysów oraz lokalnych animatorów w danych miejscowościach.