Utarło się przekonanie, że Dzień Kobiet jest… wyłącznie dla kobiet 👩. Nic bardziej mylnego – Dzień Kobiet jest dla wszystkich – dla płci pięknej oraz dla mężczyzn 👨, którzy świętują razem z nią!
Serdecznie zapraszamy zatem Panie i Panów z miasta i gminy Bierutów na Gminny Dzień Kobiet, który odbędzie się w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Krasińskiego 3 w dniu 7️⃣ marca 2021 o godz. 17:30.
Główną atrakcją wieczoru będzie występ KABARETU HRABI. Ten wielokrotnie nagradzany kabaret jest obecnie jedną z najprężniej działających grup komików w Polsce. Przygotowaliśmy dla Państwa także kilka konkursów, w których do wygrania będą atrakcyjne nagrody.🎁 Przygotujcie się na sporą dawkę śmiechu 😁, czeka Państwa ponad godzina znakomitej zabawy.

🎫 Wejściówki na wydarzenie do pobrania w biurze OKiS przy ul. Przyjaciół Żołnierza 14a od 1 marca 2021 w godz. 8:00-18:00 od poniedziałku do piątku. Wejściówki dla Pań ZA DARMO. Panowie - symboliczne 10 zł. Ze względu na wprowadzone obostrzenia dostępna jest ograniczona ilość miejsc. O otrzymaniu wejściówki decyduje kolejność zgłoszeń. Szczegółowe informacje pod nr telefonu 📲 663 166 188.
Drogie Panie 👩– ten występ jest lepszy niż kwiaty❗
Panowie 👨– nie może Was tam zabraknąć❗

Regulamin wydarzenia, oświadczenie covid-19 dotyczące uczestnictwa w wydarzeniu oraz zgoda na wykorzystanie wizerunku dostępne do pobrania poniżej lub w biurze OKiS ul. Przyjaciół Żołnierza 14a. Każdy uczestnik wydarzenia zobowiązany jest zapoznać się z regulaminem wydarzenia. Uczestnictwo w wydarzeniu oznacza akceptację regulaminu oraz wypełnienie i złożenie stosownych oświadczeń w biurze OKiS podczas odbioru wejściówki.

Pobierz:
-> Regulamin uczestnictwa w wydarzeniach kulturalnych organizowanych przez Ośrodek Kultury i Sportu w Bierutowie w okresie wychodzenia ze stanu epidemii COVID-19.
-> Załącznik nr 1 do Regulaminu. Oświadczenie COVID-19. Zgoda na wykorzystanie wizerunku.