Uwaga! Panie i Panowie. Zarezerwujcie czas i zapiszcie w kalendarzach datę 1️⃣1️⃣ 𝐦𝐚𝐫𝐜𝐚 𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐫. Tego dnia w Hali Sportowo-Widowiskowej w Bierutowie będziemy świętować "Dzień Kobiet z Robertem Janowskim i Przyjaciółmi".
Ośrodek Kultury i Sportu w Bierutowie wraz z Burmistrzem Bierutowa Piotrem Sawickim zaprasza, Panie i Panów na jedyny i niepowtarzalny występ Roberta Janowskiego i Przyjaciół z okazji Dnia Kobiet. Gwarantujemy niezapomniany wieczór przygotowany specjalnie z myślą o kobietach. Tego dnia na Panie czekać będzie wiele miłych i niezapomnianych atrakcji. Zapraszamy zatem Państwa do wyrafinowanego spotkania artystycznego, przy jednoczesnym utrzymaniu swobodnej atmosfery oraz niebanalnej formy.

🎟️ WEJŚCIÓWKI NA WYDARZENIE - 2️⃣5️⃣ zł.
*Wejściówki dostępne od 20.02.2023 w biurze OKiS przy ul. Przyjaciół Żołnierza 14a
ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!

-----------------------
ROBERT JANOWSKI - to artysta wszechstronnie utalentowany, którego nikomu przedstawiać nie trzeba. Piosenkarz, kompozytor, prezenter telewizyjny, dziennikarz radiowy, poeta i aktor. Zadebiutował w latach 80-tych występując w różnych zespołach rockowych, między innymi w Oddziale Zamkniętym. Jego kariera nabrała jednak rozpędu w 1991 roku, kiedy to współpraca z duetem artystycznym Stokłosa - Józefowicz spowodowała obsadzenie go w jednej z głównych ról najsłynniejszego polskiego musicalu - Metro. W Metrze występował osiem lat, między innymi na deskach Broadway’u.

Współpracował też przy tworzeniu musicali takich jak „Do grającej szafy grosik wrzuć” i „Grosik-2” oraz brał udział w przedstawieniach piosenek Brela w Teatrze Buffo w Warszawie. Występował również w Teatrze Rampa, Teatrze Ateneum i Teatrze Rozmaitości. W 1994 roku wydał swój debiutancki album studyjny, zatytułowany „Co mogę dać”, a rok później kolejny pod tytułem „Powietrze”. Jego album „Song.pl”, zawierający piosenki 20-lecia międzywojennego z 2010 roku uzyskał status platynowej płyty. W 2018 roku ukazała się siódma płyta artysty pod tytułem „Najpiękniejsze melodie”. Zawiera ona 10 aranżacji polskich przebojów. Robert Janowski ma na koncie dwie książki - „Muzyka mojego życia” i „Przypadki. Robert Janowski” oraz kilka tomików poezji.

Robert Janowski przez ponad 20 lat gościł na ekranach milionów telewidzów jako prezenter uwielbianego przez polską Publiczność programu rozrywkowego „Jaka to melodia?" Za tę rolę otrzymał trzy Telekamery oraz Złotą Telekamerę w roku 2009. Jest również dwukrotnym laureatem Wiktora.