Już teraz zapraszamy wszystkich zainteresowanych, a w szczególności twórców ludowych i rękodzielników oraz firmy i instytucje do wzięcia udziału w imprezie i skorzystania z możliwości prezentacji swoich wyrobów i oferty. Zgłoszenia przyjmujemy do 2 czerwca 2023 w Ośrodku Kultury i Sportu w Bierutowie. Kartę zgłoszeniową (do pobrania poniżej) należy przesłać mailowo na adres: kontakt@okiswbierutowie.pl.

Wydarzenie odbędzie się 10-11 czerwca 2023 roku w Bierutowie. Podmioty zainteresowane wystawieniem się Jarmarku Bierutowskim proszone są o zapoznanie się z regulaminem wydarzenia oraz wypełnienie karty zgłoszeniowej.

Miejsce imprezy: Teren przy Hali Sportowo-Widowiskowej w Bierutowie, przy ul. Krasińskiego 3.

Jarmark Bierutowski to największe wydarzenie kulturalno-rozrywkowe w gminie Bierutów, które co roku przyciągają setki odwiedzających. Jesteśmy przekonani, że tegoroczna edycja Jarmarku przyniesie Państwu korzyści. Mamy nadzieję, że specyfika Jarmarku Bierutowskiego oraz atmosfera będzie okazją do zaprezentowanie własnych produktów i stworzy możliwości pozyskania nowych klientów, czego serdecznie Państwu życzymy.

O możliwości wystawienia danego stoiska decyduje Organizator Jarmarku, który zastrzega sobie prawo do odmowy przyjęcia zgłoszenia bez podania przyczyny oraz w razie braku miejsca na terenie przeznaczonym na organizację Jarmarku.

Więcej informacji można uzyskać pod nr. tel. 663 166 188 lub 71 314 64 71

Załączniki:

  1. Regulamin dla Wystawców Jarmarku Bierutowskiego
  2. Formularz zgłoszeniowy Jarmak Bierutowski 2023 – rękodzielnicy, rzemieślnicy
  3. Formularz zgłoszeniowy Jarmak Bierutowski 2023 – firmy, działalność komercyjna