Z radością informujemy o przygotowaniach do najważniejszego święta w mieście czyli 𝐉𝐚𝐫𝐦𝐚𝐫𝐤𝐮 𝐁𝐢𝐞𝐫𝐮𝐭𝐨𝐰𝐬𝐤𝐢𝐞𝐠𝐨 i gwiazdach, które wystąpią podczas tego wspaniałego wydarzenia! 🤩 Jarmark Bierutowski odbędzie się w drugi weekend czerwca. 🎸🎶🧑‍🎤🎹🪩🍩🌮🍟🤹💃🕺

🗓️ 𝐒𝐨𝐛𝐨𝐭𝐚, 𝟏𝟎 𝐜𝐳𝐞𝐫𝐰𝐜𝐚 to głównie występy gwiazd muzyki rozrywkowej. Tego dnia na naszej scenie pojawią się:

👉 Long & Junior - czyli zgrany duet, który tworzą Jarosław Grzesista, czyli „Long” oraz Michał Jeleń, a więc „Junior”. Gdy tylko słychać pierwsze takty utworów „Tańcz, tańcz, tańcz”, „Bądź moją królową”, czy „Osiemnastka”, na parkiecie rozpoczyna się szaleństwo! Eenergia i radość płynąca od Long & Junior ze sceny sprawia, że każdy może krzyknąć „Tańczyć chcę”!

👉 Miły Pan - Jest to pseudonim artystyczny Piotra Kołaczyńskiego, który stał się prawdziwą gwiazdą muzyki tanecznej, a jego piosenki to prawdziwe hity! Jego największym hitem jest numer Królowa, który wygenerował na samym YouTube ponad 140 mln odsłon! Oprócz tego Miły Pan współpracował z kolegami z branży i wyszły z tego hity takie jak: Ideały z grupą Playboys, Musisz się starać z Defisem, Jeszcze raz - trio z Defisem i Bogdanem Borowskim. Gdy Miły Pan gra koncerty, zdarza się, że w promieniu kilometra od sceny, na której śpiewa, nie ma gdzie zaparkować!

👉 Główną gwiazdą sobotniego wieczoru będzie zespół WEEKEND

Weekend to jeden z najpopularniejszych polskich zespołów muzyki rozrywkowej, którego chyba większości nie trzeba przedstawiać 🙂 Przez okres wielu lat zespół zagrał niezliczoną ilość koncertów ,wydał kilka płyt ,stworzył kilka bardzo znanych piosenek z których np. "Za Miłość Mą”, “Za każdą chwilę z Tobą”, “Wypijemy, popłyniemy”, “Dałem Ci kwiaty” i oczywiście największy hit czyli "Ona tańczy dla mnie” wpisały się już do kanonu polskiej muzyki tanecznej. Panowie znani są z bardzo energetycznych koncertów na których z całą pewnością nie da się nudzić. Bardzo dobra muzyka, pozytywna energia i uśmiech na twarzy to motto przewodnie zespołu Weekend!!!

👉 Po występie grupy Weekend, o dobry, taneczny nastrój uczestników Jarmarku do późnych godzin nocnych zadba DJ Przemo! który rozkręcał na polskich scenach muzycznych nie jedną imprezę! 🪩

🗓️ 𝐀 𝐜𝐨 𝐧𝐚𝐬 𝐜𝐳𝐞𝐤𝐚 𝐰 𝐧𝐢𝐞𝐝𝐳𝐢𝐞𝐥𝐞̨? 🤔

👉 W niedzielę, 11 czerwca, czyli w drugi dzień Jarmarku Bierutowskiego tradycyjnie, scena będzie należała do lokalnych artystów, zespołów biesiadnych, występów tanecznych dzieci i młodzieży. Czyli iście rodzinna atmosfera, którą na zakończenie dnia dopełni wspaniały występ artystki, jednym z najbardziej charakterystycznych głosów polskiej sceny muzycznej. O kim mowa? Patrycja Markowska! - to niewątpliwie jedna z najwspanialszych i najpopularniejszych wokalistek w Polsce. Z jednej z strony wyjątkowa wrażliwość i subtelność, a z drugiej „koncertowy szał” i rock n’ rollowy żywioł. Może właśnie dlatego od lat obdarowuje nas utworami tak delikatnymi jak Deszcz, Kilka Prostych Prawd czy Świat Się Pomylił, ale dostarcza też prawdziwie rockowych petard: Nanana, Jeszcze Raz, Dzień Za Dniem. Zatem podczas Rockowej Atmosfery z Patrycją Markowską szykuje nam się prawdziwy rollercoaster nastrojów, dźwięków, wspaniałych melodii i wykrzyczanych słów.

Jak widzicie zapowiada się zatem wspaniała muzyczna uczta oraz szalona, dwudniowa zabawa z artystami, którzy z pewnością rozgrzeją publikę do czerwoności. 🌡️🤯 Podczas obchodów najważniejszego święta miasta jakim jest Jarmark Bierutowski nie zabraknie także atrakcji dla dzieci i rodzin, kramów z różnościami, pysznego jedzenia i wielu innych atrakcji.

𝐓𝐨 𝐰𝐬𝐳𝐲𝐬𝐭𝐤𝐨 𝐰 𝐁𝐢𝐞𝐫𝐮𝐭𝐨𝐰𝐢𝐞 𝐣𝐮𝐳̇ 𝟏𝟎 𝐢 𝟏𝟏 𝐜𝐳𝐞𝐫𝐰𝐜𝐚 𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐫.

Musicie być wtedy razem z nami! 😍
Do zobaczenia! 👋😉
------------