Uwaga! Uwaga! Przedstawiamy szczegółowy harmonogram Jarmarku Bierutowskiego 2023! 👇 Przygotowania idą pełną parą! 🔥Widzimy się już w najbliższą sobotę 10 czerwca przy Hali Sportowo-Widowiskowej w Bierutowie i bawimy się przez 2 dni! 🤩

Harmonogram: 𝟏𝟎.𝟎𝟔.𝟐𝟎𝟐𝟑

17:00 - Oficjalne otwarcie Jarmarku przez Piotr Sawicki - Burmistrz Bierutowa
18:00 - Koncert Zespołu Dżentelmeni
19:00 - Koncert Zespołu Long & Junior
20:00 - Koncert Miły Pan
21:00 - Koncert gwiazdy wieczoru - Zespół WEEKEND
22:00 - Zabawa taneczna z DJ

Harmonogram: 𝟏𝟏.𝟎𝟔.𝟐𝟎𝟐𝟑

15:30 - Rozpoczęcie drugiego dnia Jarmarku Bierutowskiego
16:00 - Występy dzieci z Przedszkola Miejskiego w Bierutowie
16:30 - Występy dzieci ze Szkoły Podstawowej w Bierutowie
17:00 - Występy uczestników gry na pianinie - Róża Karolina Gerlach
17:15 - Występy dziecięcych oraz młodzieżowych grup tanecznych - Jadwiga Jagoda Kalcowska | Karolina Kalcowska
18:00 - Występy uczestników Klubu Senior+ w Bierutowie
18:30 - Koncert Zespołu THE DENTROCKS
19:00 - Koncert Zespołu DUBSTER
20:00 - Koncert gwiazdy wieczoru - Patrycja Markowska

Ponadto przez 2 dni będzie działać:

🤹‍♂️🍿🥳 𝐒𝐭𝐫𝐞𝐟𝐚 𝐝𝐥𝐚 𝐝𝐳𝐢𝐞𝐜𝐢 - w której najmłodsi uczestnicy będą mogli korzystać z darmowych dmuchańców, malowania buziek oraz robienia kolorowych warkoczyków. Ponadto w strefie dla dzieci będzie można kupić popcorn, watę cukrową oraz zabawki.

🍺🍔🍦𝐒𝐭𝐫𝐞𝐟𝐚 𝐠𝐚𝐬𝐭𝐫𝐨𝐧𝐨𝐦𝐢𝐜𝐳𝐧𝐚- o pełne brzuchy uczestników wydarzania zadba zespół najlepszych street foodowych specjalistów od Food Truck on Tour🚚🚚 ze specjałami z całego Świata😋. Meksykańskie Fajitas🥘 hiszpańskie churros, czy amerykańska burgerowa klasyka🍔 to tylko niektóre z propozycji. Będą także pyszne lody, mrożona kawa oraz gofry od Świdrlove. Oczywiście nie zabraknie także pysznego, zimnego, prosto z beczki z pianą na ✌️🍺, które rozlewać będzie dla Was Rimini Pizza&Kebab/BIERUTÓW. A na prawdziwych TWARDZIELI🦹‍♂️ czekają Pierwsze Mistrzostwa BIERUTOWA w Jedzeniu Ostrego Burgera na Czas🏆

🎪👨‍🎨𝐒𝐭𝐫𝐞𝐟𝐚 𝐚𝐫𝐭𝐲𝐬𝐭𝐲𝐜𝐳𝐧𝐨-𝐡𝐚𝐧𝐝𝐥𝐨𝐰𝐚 - Nie zabraknie także stoisk z rękodziełem oraz innymi wspaniałościami, które będziecie mogli zakupić podczas Jarmarku wprost od wystawców, rzemieślników i rękodzielników, którzy zjadą się dosłownie z zakątów całej Polski aby raczyć Was najlepszymi produktami. Przyjmijmy zatem wystawców gorąco, niech wyjadą z Bierutowa z pełnymi sakiewkami 💰i pięknymi wspomnieniami, że warto do nas wracać!

🎫🎟️𝐋𝐨𝐭𝐞𝐫𝐢𝐚 𝐅𝐚𝐧𝐭𝐨𝐰𝐚 - Podczas Jarmarku KS Widawa Bierutów będzie prowadził loterię fantową, z której cały dochód zostanie przeznaczony na modernizację Stadionu Miejskiego w Bierutowie.

Jak widzicie będzie się działo! 😍 Nie może Was zabraknąć! My już nie możemy się doczekać! ☺️ Z kim się widzimy? Udostępniajcie post dalej. Nich niesie się w świat 🚀 informacja o najlepszej imprezie roku w regionie!

Do zobaczenia! 👋