Witajcie. Wakacje tuż, tuż! ☀️😎 A jak wiadomo wakacje to czas na dobrą zabawę i odpoczynek.😁

Zapraszamy Was do spędzenia “Wakacji z OKiSem”! 🤩 W tym roku mamy w rękawie dla Was kilka propozycji. Pierwszą, o której opowiemy już teraz jest półkolonia pn. “𝑹𝒐𝒍𝒌𝒐𝒘𝒆 𝑾𝒂𝒌𝒂𝒄𝒋𝒆 𝒛 𝑶𝑲𝒊𝑺𝒆𝒎” 🛼🛼 😍 Brzmi znajomo? 🙂 Tak, tak kochani. W odpowiedzi na Wasze liczne prośby i zapytania, postanowiliśmy spełnić Wasze życzenie:) i podobnie jak w zeszłym roku zapraszamy Was na rolki! 🛼🛼🤩

Przygotowaliśmy dwa turnusy. Udział w nich jest bezpłatny. Ilość miejsc jest ograniczona.

👉 Oferta półkolonii skierowana jest do dzieci z Miasta i Gminy Bierutów w wieku 7-14 lat. Uczestnicy półkolonii muszą we własnym zakresie posiadać rolki, kask oraz ochraniacze w celu uczestnictwa w organizowanych zajęciach. Nie ma możliwości zapisania się na półkolonie na wybrane dni. Zapisu dokonuje się na cały, jeden, wybrany turnus.

👉 Zajęcia odbywać będą się w Hali Sportowo-Widowiskowej w Bierutowie przy ul. Krasińskiego 3 w terminach: 3-7 lipca (I turnus) oraz 10-14 lipca (II turnus) w godz. 9:00-15:30.

👉 W ramach projektu dzieci otrzymają wyżywienie 🍽️ (drugie śniadanie i obiad). Karty zgłoszeniowe 📝 i regulamin dostępne 𝐨𝐝 𝐝𝐧𝐢𝐚 𝟏𝟒.𝟎𝟔.𝟐𝟎𝟐𝟑 wyłącznie w biurze OKiS przy ul. Przyjaciół Żołnierza 14a w godz. pracy biura tj. od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-18:00.

👉 Warunkiem zgłoszenia dziecka do udziału w półkolonii jest osobiste wypełnienie i podpisanie formularza zgłoszeniowego przez rodzica/opiekuna prawnego dziecka w biurze OKiS w terminie do 28 czerwca 2023 r. (środa). O zakwalifikowaniu się uczestnika decyduje kolejność zgłoszeń❗

👉 Karta zgłoszenia oraz Regulamin oferty wakacyjnej pn. Rolkowe Wakacje z OKiSem 2023 dostępne wyłącznie w biurze OKiS od dnia 14.06.2023 r.