Zapraszamy do Ośrodka Kultury i Sportu w Bierutowie na niesamowitą wystawę żywych pająków i skorpionów 🦂 Ekspozycja będzie czynna od 31 maja do 5 czerwca 2022 r. w godzinach od 10:00 do 18:00

O każdej pełnej godzinie śmiałkowie mogą potrzymać niegroźnego ptasznika na ręce ✋ Na wystawie zobaczycie ponad 35 żywych okazów. Wśród nich m.in. jednego z najniebezpieczniejszych pająków świata #Latrodectushasselti– czarna wdowa, a także jednego z największych gatunków ptasznika #Theraphosastirmi czy zmieniające kolor skorpiony.
Ekspozycja pozwoli zgłębić wiedzę o niezwykłych stworzeniach oraz zobaczyć z bliska egzotyczne gatunki, rzadko spotykane w życiu codziennym.
🙋‍♂ Podczas wystawy jej opiekun odpowie na wszystkie pytania, oprowadzi i zainteresuje ciekawostkami ze świata pajęczaków.

🕙 O każdej pełnej godzinie można potrzymać najbardziej łagodnego ptasznika na ręce.

Bliski kontakt z żywymi okazami, może okazać się dla niektórych z Was sposobem na przełamanie negatywnych stereotypów oraz fobii towarzyszących wizerunkowi pająka, czy skorpiona🦂.

📸 Zwiedzający wystawę będą mieć możliwość fotografowania oraz filmowania wszystkich prezentowanych okazów. Zwierzęta będą zamknięte w szklanych terrariach, które zapewniają oglądającym bezpieczeństwo.

💷 Bilety do nabycia przy wejściu na wystawę (Płatność kartą lub gotówką).

Cennik biletów:
✔ normalny: 19 zł
✔ ulgowy: 16 zł
✔ wycieczki szkolne: 12 zł
✔ rodzinny: 60 zł (2 dorosłych + 2 dzieci),
✔ dzieci w wieku do 4 lat – wejście gratis - nie dotyczy grup zorganizowanych.

📞Kontakt w sprawie wystawy i rezerwacja wycieczek dla grup zorganizowanych: telefon: 786 801 726 lub mailowo kontakt@wystawapajakow.pl