Uwaga! Tego jeszcze w naszym mieście nie było!

W sobotę, 9 października o godz. 18:00 zapraszamy Państwa na “Bierutowski Wieczór Bluesowy”!

Na naszej scenie pojawią się muzycy bluesowi ogólnopolskiej sławy! Przed Państwem wystąpią:
👉 Najpopularniejszy polski wykonawca bluesa – Sławek Wierzcholski i stworzona przez niego Nocna Zmiana Bluesa
W ciągu 37 lat nieprzerwanej działalności osiągnęli sukcesy, którymi można by obdzielić znacznie większe grono artystów. Choć zaczynali jako ortodoksyjni bluesmani, w trakcie 37 lat działalności, Sławek i jego zespół wykreowali własny, niepowtarzalny styl bazujący na akustycznym instrumentarium a będący fuzją bluesa, folku, jazzu i piosenki autorskiej. Sławek jest autorem całego repertuaru grupy i kilku prawdziwych przebojów, jak “Szósta zero dwie”, “Blues mieszka w Polsce”, “John Lee Hooker” czy “Chory na bluesa”.
Sławek Wierzcholski i Nocna Zmiana Bluesa to już klasyka! Są bohaterami haseł w encyklopediach muzycznych, powstały na ich temat prace licencjackie i magisterskie!

👉 Zespół Blackberry Brothers – Zespół Blackberry Brothers powstał wiosną 2015 roku. Od tej pory trwa nieustanna, konsekwentna i pełna muzyki droga. Ich muzyka, to z jednej strony ukłon w stronę największych mistrzów rocka i bluesa lat 60-tych i 70-tych, z drugiej silne osadzenie twórczości we współczesnej, głównie amerykańskiej muzyce blues-rockowej. Wszystkim, którzy wieszczą po nie wiadomo już który raz rychłą i nieodwracalną śmierć rock and rolla zespół udowadnia jak bardzo są w błędzie. Mimo krótkiego stażu, grupie udało pokazać się w różnych częściach kraju. Rawa Blues Festival, Muzyczna Jesień w Grodkowie (jeden z najstarszych konkursów muzycznych w Polsce), Rock na plaży w Tychach, Wszyscy Śpiewamy na Rockowo w Ostrowie Wielkopolskim czy Bluesroads Festival w Krakowie, to tylko niektóre z imprez, na których obecność Blackberry Brothers wzbudziła pozytywne reakcje publiczności. Zespół ma za sobą także profesjonalną sesję nagraniową w Vintage Records, gdzie powstało ich pierwsze profesjonalne demo. W maju 2018 roku ukazał się ich debiutancki album “Old Soul”, który został bardzo dobrze przyjęty nie tylko przez krytykę, ale przede wszystkim przez melomanów z Polski i zagranicy.

👉 Therapy Station – Duet wokalno-instrumentalny, który jest owocem miłości oraz miłości do muzyki. Ich granie to rodzaj pierwotnego obcowania z dźwiękiem i słowem dla czystej przyjemności muzykowania. Grają dla siebie, ze sobą, w domu, w najprostszej z możliwych form – gitara i głos. Okazało się jednak, że to domowe granie tego, co tylko im się podoba, podoba się także tym, którzy ich słuchają. Stąd Therapy Station. Proste dźwięki są wszak najlepszą terapią dla duszy, a poza tym to kochamy muzyczny wszechświat jakim jest Grateful Dead.

———————————————
Brzmi zachęcająco?
Jak widzicie zapowiada się wieczór pełen dobrej muzyki.
𝟗 𝐩𝐚𝐳́𝐝𝐳𝐢𝐞𝐫𝐧𝐢𝐤𝐚 𝟐𝟎𝟐𝟏 𝐫. 𝐠𝐨𝐝𝐳. 𝟏𝟖:𝟎𝟎 Zapiszcie i zarezerwujcie sobie ten dzień w kalendarzu! Nie może Was tam zabraknąć!
𝐂𝐳𝐚𝐬: 9.10.2021 r. | Godz. 18:00
𝐌𝐢𝐞𝐣𝐬𝐜𝐞: Hala Sportowo-Widowiskowa w Bierutowie, ul. Krasińskiego 3

𝐁𝐢𝐥𝐞𝐭𝐲: 40 zł | Bilety do nabycia w biurze OKiS w Bierutowie, ul. Przyjaciół Żołnierza 14 a oraz na 👇
https://www.kupbilecik.pl/…/BierutowskiWieczorBluesowy