Zapraszamy dzieci z klas I-VIII szkół podstawowych z terenu Miasta i Gminy Bierutów do udziału w konkursie plastycznym 🎨 z okazji uchwalenia " 230. Rocznicy Konstytucji 3 Maja". 🇵🇱 W poniższym regulaminie znajdują się wszystkie szczegóły dotyczące udziału w konkursie.👇

✔️ Regulamin Konkursu 230. Rocznica Konstytucji 3 Maja.

Już niedługo będziemy obchodzić kolejną rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja. W tym roku mija już 230 lat od radosnego majowego poranka, kiedy wołano: „WIWAT KRÓL! WIWAT SEJM! WIWAT WSZYSTKIE STANY! 🇵🇱
3 Maja – cóż to za data? Ten dzień jest wspaniałą okazją , by uzmysłowić dzieciom rolę i znaczenie takich słów, jak: Ojczyzna, Patriotyzm. Daje też możliwość przybliżenia kilku faktów z historii Polski, często zapomnianych przez dzieci.

W tym roku obchodzimy tę uroczystość w nieco innych okolicznościach. Zapraszamy Dzieci z klas I-VIII szkół podstawowych z terenu Miasta i Gminy Bierutów  do wzięcia udziału w konkursie plastycznym z okazji  „230. Rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja”.
Zadaniem uczestnika konkursu jest wykonanie pracy plastycznej na temat wydarzeń, bohaterów i symboli związanych z uchwaleniem w 1791 roku Konstytucji 3 Maja.

Udział w konkursie jest bezpłatny. Dla laureatów przewidziane są cenne nagrody oraz dyplomy. Wybór laureatów i ogłoszenie wyników nastąpi podczas zorganizowanej wystawy nadesłanych do Konkursu prac NA ŻYWO. Transmisja z wystawy odbędzie się online na stronie facebook.com/okiswbierutowie w terminie podanym
przez organizatora najpóźniej do dnia 26 kwietnia 2021 r. Organizator przyzna trzy nagrody główne w każdej z trzech kategorii wiekowych:

 👉 Kategoria: Uczniowie klas I-III
 👉 Kategoria: Uczniowie klas IV-VI
 👉 Kategoria: Uczniowie klas VII-VIII

🥇 I miejsce:
Opaska sportowa - Smartband XIAOMI Mi Band 5

🥈 II miejsce:
Słuchawki dokanłoowe, bezprzewodowe bluetooth XIAOMI Redmi AirDots S 

🥉 III miejsce:
Głośnik mobilny bluetooth JBL GO 2

Organizator przyzna także obok nagród głównych nagrody pocieszenia dla wszystkich uczestników konkursu.

Najważniejsze zasady konkursu:
✔️ Prace konkursowe powinny być wykonane na papierze w dowolnym formacie, nie mniejszym jednak niż format A4, dowolną techniką plastyczną (np. ołówek, kredka, pastele, flamastry, farby plakatowe, wycinanki itp.), za wyjątkiem: collage’u z materiałów sypkich i spożywczych oraz prac przestrzennych i prac z zastosowaniem plasteliny.

✔️ Podpisaną pracę należy przesłać, bądź dostarczyć do siedziby Ośrodka Kultury i Sportu w Bierutowie na adres: ul. Przyjaciół Żołnierza 14a, 56-420 Bierutów do dnia 26 kwietnia 2021 r. (z dopiskiem Konkurs „230. rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja”). Liczy się data faktycznego wpłynięcia pracy.

✔️ Do przesłanej lub dostarczonej pracy należy załączyć formularz zgłoszeniowy, stanowiący załącznik nr 1 do Regulaminu.

Szczegółowe informacje na temat konkursu znajdują się w : Regulamin Konkursu 230. Rocznica Konstytucji 3 Maja.

Wszelkie pytania można także zgłaszać pod nr telefonu 663 166 188.

Zachęcamy do udziału i z niecierpliwością czekamy na Wasze prace 🎨🙂